17-18 listopada 2020 r. Serdecznie zapraszamy do udział w 5. edycji Open Eyes Economy Summit – „i…..tam, gdzie chcesz!”, która odbywa się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Piąta edycja Open Eyes Economy Summit przyjmie formę hybrydową! Będzie połączeniem klasycznej formuły kongresu z nowoczesną wirtualną platformą, która zapewni uczestnikom nieograniczony dostęp do wiedzy i networkingu od zawsze stanowiących najważniejsze elementy szczytu.
Wystąpienia w ramach programu będą odbywać się – jak co roku – w Centrum Kongresowym ICE Kraków i będą transmitowane w czasie rzeczywistym na internetowej platformie OEES. Pozwoli ona także odwiedzić stanowiska partnerów oraz poznać innych uczestników i porozmawiać z nimi. Dzięki temu rozwiązaniu będą mogli Państwo poczuć unikatową atmosferę OEES w każdym zakątku świata!
W trakcie tegorocznego kongresu będziemy rozmawiać o sztucznej inteligencji, solidarności we współczesnym kapitalizmie, odpowiedzialności za środowisko w epoce antropocenu, uwspólnianiu dóbr, dostosowywaniu miast do zmian klimatu i innowacyjnych modelach edukacji, a na naszej scenie zagości 150 mówców z całego świata!

link do rejestracji
więcej informacji

Serdecznie zapraszamy!

OK
Ta strona używa plików cookies.