loader image

30 maja 2019 r. „Porozmawiajmy o edukacji”
W imieniu Organizatorów, ESO Audit, HK Finance i Olivia Business Centre, zachęcamy do udziału w kolejnym wydarzeniu z cyklu „Spotkania z Mentorem”.

Robert Krool – Mentor, Fundator, Prezes Zarządu Fundacji LifeSkills. Sklasyfikowany przez media na 7 miejscu w rankingu najbardziej wpływowych doradców biznesu w Polsce. Członek-założyciel i Prezes Zarządu Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Autor 8 książek.

Naszymi Gośćmi będę również:
dr Barbara Stepnowska – dyrektor studiów MBA Politechniki Gdańskiej na Wydziale Zarządzania i Ekonomii. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w realizacji i zarządzaniu projektami międzynarodowymi, w bankowości i w sektorze publicznym. Jest autorką artykułów związanych z zarządzaniem kompleksową jakością TQM oraz zarządzaniem projektami w przedsięwzięciach pozabiznesowych, w tym artystycznych. Laureatka Business Magazine – Mistrz Biznesu 2016. Ambasador Royal Society for Arts w Londynie, współtwórczyni Innovation Hub for Humanities [Gdańsk-Warszawa-Bruksela],
Maciej Kotarski – zawodowy negocjator i sprzedawca, szef zespołu negocjatorów i dyrektor wynajmu Olivia Business Centre od samego jej początku, odpowiedzialny za komercjalizację tego największego projektu biurowego w Polsce. Pracę łączy z pasją: miłośnik architektury, wielkich biurowców i urbanistyki – uzależniony od biurowców od ponad 30 lat. Poza działalnością zawodową, jeden z założycieli szkół i przedszkoli Fregata.

Spotkanie jest odpłatne.

Na państwa zgłoszenia czekamy do 28 maja 2019 r., drogą poczty elektronicznej na adres: kobiety.biznesu@esoaudit.pl
szczegóły spotkania