22 maja 2019 r. – zachęcamy do udziału w warsztatach „Radzenie sobie w pracy z trudnymi sytuacjami oraz ze stresem”

Podczas warsztatów przedstawimy najważniejszą wiedzę z obszaru powstawania i rozwiązywania trudnych sytuacji. Podniesiemy na wyższy poziom kompetencje determinujące sukces w tym obszarze. Będziemy się poruszać w obszarach: skutecznej komunikacji, organizacji pracy, udzielania informacji zwrotnej oraz konstruktywnej krytyki. Pokażemy w jak dużym stopniu nasza wiedza i świadomość potrafi skutecznie eliminować szereg niepotrzebnych, trudnych sytuacji z naszego zawodowego życia.
Po tych warsztatach będziemy w stanie zapobiec większości trudnych sytuacji i wyciągać właściwe wnioski do budowania zdrowych międzyludzkich relacji. Stworzymy „koszyk narzędzi”, z którego będą mogli skutecznie korzystać w swojej zawodowej praktyce wszyscy ambitni, empatyczni i dojrzali pracownicy. To natomiast w prostej linii wpłynie na wzrost motywacji, wzrost satysfakcji pracy oraz na podniesienie jej skuteczności.

Warsztaty poprowadzi Krzysztof Kudeń – praktyk biznesu, absolwent wydziału Ekonomii i Socjologii Uniwersytetu Gdańskiego, menedżer, doradca, trener i coach. Posiada 10-letnie doświadczenie zawodowe w obszarach efektywnego zarządzania zespołem, zarządzania zmianą, motywacji, negocjacji oraz sprzedaży. Szkoli trenerów w ramach programu „Train the trainer”. Prowadzi również projekty rozwoju kompetencji dla menadżerów oraz coaching menadżerski.

Spotkanie jest odpłatne.

Na państwa zgłoszenia czekamy do 18 maja 2019 r., drogą poczty elektronicznej na adres: eso@esoaudit.pl
szczegóły spotkania

OK
Ta strona używa plików cookies.