loader image

22 listopada 2021 r. zachęcamy do udziału w webinar #Audittalks przy kawie: Różnorodność jako kryterium ESG – istotna nie tylko dla audytorów. ESO Audit jest Partnerem wydarzenia.

Tematyka:
– Jak różnorodność wpływa na efektywność spółek (najnowsze badania: Credit Suisse Gender 3000, McKinsey Diversity Wins, Olivier Wyman dla 30% Club, CFA Society Poland)?
– Dlaczego znalazła się wśród TOP5 ryzyk wskazanych przez szefów audytu i komitetów audytu w najnowszym badaniu RISK in Focus, ECIIA?
– Czy i w jaki sposób uwzględniana jest przez inwestorów instytucjonalnych, jako kryterium z zakresu ESG?
– Co możemy zrobić w Polsce, w naszych organizacjach, aby wyrównywać szanse i działać na rzecz ich rozwoju?
Będzie to świetna okazja aby dowiedzieć się, jak IBM zwiększa różnorodność na kluczowych stanowiskach w Polsce i w innych krajach, jakie praktyczne działania można zastosować, aby zwiększyć różnorodność w organizacji.

Goście specjalni wydarzenia:
Joanna Ałasa CFA, ACCA, Doradca Inwestycyjny – Starszy Analityk NN IP TFI, Współzałożycielka 30% Club Poland
Milena Olszewska – Miszuris ACCA, CFA, FSA-Credential holder – Co-Chair 30% Club Poland, Prezes Zarządu WM Advisory Sp. z o.o.
Jarosław Szymczuk– Dyrektor Generalny IBM Poland na Polskę i Kraje Bałtyckie, członek założyciel 30 % Club Poland
Organizatorka i prowadząca spotkanie:
Olga Petelczyc – zarządzająca Arete Audit, certyfikowana audytorka

Więcej informacji oraz link do rejestracji na wydarzenie znajdują się na stronie internetowej: Audittalks przy kawie: Różnorodność jako kryterium ESG – istotna nie tylko dla audytorów | Arete Audit (olgapetelczyc.pl)